Глава фракції «Слуга народу» говорить, що жінка-міністр оборони — нормальна практика для Заходу

Політичні перестановки останніх днів, що відбулися в Кабінеті міністрів, змушують суспільство говорити про можливі заміни інших міністрів. Кореспондентка порталу “Коментарі” Марія Рада з’ясовувала у керівника фракції “Слуга народу” Давида Арахамія, чи може його колега Ірина Верещук стати наступною главою Міністерства оборони.

Чи може Ірина Верещук замінити Андрія Тарана на посту голови Міноборони?

Саму Верещук Арахамія характеризує як глибоко професійну людину.

“Вона вже не перший рік знаходиться в Комітеті з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, показала себе, як політик, який розуміє та знає, що робить”, — каже депутат.

При цьому він не впевнений, що Україна готова до того, щоб керувати Міністерством оборони почала представниця жіночої статі.

“На Заході, особливо в країнах НАТО, жінка, яка є міністром оборони, — це норма. У нас же суспільство дещо інакше розуміє сенс цієї посади, — пояснює Арахамія. — Не дивлячись на те, що ми чітко стверджуємо, що на чолі Міноборони має перебувати цивільна людина, а не військова, багато хто до цих пір вважають, що цю посаду повинен займати якийсь вусатий генерал”.

Чи може Верещук все ж претендувати на крісло міністра оборони, Арахамія не сказав. Політик лише підкреслив, що не може анонсувати будь-які перестановки в Кабміні, поки ті не трапляться.

Також він нагадав, що в уряді не повинно статися жодних значних змін до початку осені. Таким чином, поки Міністерство оборони як і раніше залишиться вотчиною Андрія Тарана.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.