мер

За розпорядженням Олексія Бакая, що є міським головою міста Бердянськ (Запорізька область), бійцям Національної гвардії на блокпости біля міста роздано жезли Державної автомобільної інспекції для зупинку та обшуків водіїв, які прибувають в цей курортний населений пункт.

Про це йдеться у  відео громадського активіста та добровольця батальйону «Азов» Андрія Дзиндзі, яке він зняв на в’їзді в Бердянськ, що в Запорізькій області, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Преса України".

Автомобіль Андрія Дзиндзі в чергове зупинили якісь люди у формі за допомогою жезлу ДАІ.

Той, хто зупинив громадського активіста, повідомив йому, що він не є працівником ДАІ, а є бійцем Національної гвардії.

На запитання, а де ж, власне, працівник ДАІ, який згідно чинного законодавства має виключно право жезлом зупиняти автомобілі на автодорогах, боєць Національної Гвардії повідомив, що ДАІшні жезли їм видав міський голова Бердянська, член Партії регіонів Олексій Бакай.

«А подарував для того, щоб легше було зупиняли усіх відпочиваючих і запитувати, а я якого х.ра ви сюди приїхали та лякати зброєю і перевіряти вміст багажника», – розповів Андрій Дзиндзя. 

«Тільки мер Бердянська забув як рік тому там безперешкодно розгулювали місцеві сепаратисти, яким сам мер сприяв і підтримував. Який відпочиваючий захоче їхати у таке курортне місто Бердянськ?», – риторично запитує громадський активіст.