Ірпінський міський голова та лідер політичної партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк опублікував звернення до громадськості під назвою "Я і мої 67 квартир", передає Корупція.Інфо

У зверненні він наголошує на тому, що чесно задекларував своє майно і подав таким чином приклад українським чиновникам усіх рівнів. Про це він написав на свой сторінці у Фейсбук. Головна теза звернення: "Вам не подобаються забезпечені люди – Ви отримаєте країну без забезпечених людей!".

"Я є міським головою Ірпеня з жовтня 2014 року. Прості жителі міста знають мене через реальні справи моєї команди. Але вся Україна дізналася про мене після замовної брудної кампанії у ЗМІ. Першою хвилею "заказухи" була історія про те, що мені належить 67 квартир. Настав час без емоцій прояснити це питання. Балотуючись на мера у 2014 році, я оприлюднив декларацію про свої доходи за 2013 рік і чесно показав усе належне мені майно. Мені було нічого боятися, адже я до того, як став мером, займався підприємницькою діяльністю – від рекламного бізнесу до спорудження житла європейського рівня. Я в повній мірі сплатив податки і досі зберігаю більшість квитанцій про сплату податків за усі роки. Таким чином, я створив додаткову вартість і поповнив місцеві бюджети на мільйони гривень", – запевнив Володимир Карплюк.

"Я міг переписати всю свою власність на підставних осіб, як це роблять більшість українських політиків, і показати своїм виборцям "нулі". Але я був у цьому регіоні найбільш відомим громадським діячем та підприємцем, мені довіряли прості жителі та інвестори. Тому я не пішов шляхом обману і показав свої статки. І мене почали "травити". Тепер кожен, хто декларуватиме майно, розумітиме, що цю власність краще не показувати, адже політичні опоненти разом із замовними засобами масової інформації знищать людину лише за те, що вона володіє майном. Вони боятимуться декларувати і записуватимуть майно на водіїв та охоронців", – наголошує мер Ірпеня.

"У всьому цивілізованому світі єдиним підтвердженням легальності доходів є сплачені податки. Тому я публікую скановані квитанції про сплату мною податків і оголошую всеукраїнський флеш-моб. Моєму прикладу можуть послідувати усі чиновники – від керівництва держави до депутатів сільрад, і опублікувати квитанції про сплату податків до державного та місцевих бюджетів. Цікаво, чи багато хто з тих, хто сьогодні мене критикує, живуть у маєтках, їздять на автомобілях, зможуть повторити мій крок", – додав Володимир Карплюк.