Мер Чернігова Владислав Атрошенко має право користування автомобілем BMW, власником якого є місцевий забудовник, що веде будівництво в місті в обхід документації.

Як пишуть "Наші Гроші", згідно з декларацією міського голови за 2017 рік, він має право користування (заклад) автомобілем BMW M760LI 2017 року випуску, вартістю 4,04 млн грн. Власником авто вказаний підприємець Володимир Пригода.

При цьому, як пише в Facebook чернігівський активіст Олександр Гашпар, в місті по вул. Шевченко, 4-а, де по містобудівної документації стане в Пригоді дозволено реконструювати власний житловий будинок, насправді ведеться нове будівництво.

Будівництво здійснюється за будівлею чернігівської "Аптеки №1 ТМ", яка знаходиться на вул. Шевченко, 4.

Згідно з офіційними документами, там відбувається реконструкція житлового будинку, яким в березні минулого року стала колишня нежитлова будівля у дворі аптеки, в якій свого часу розміщувався сервісний центр "Фокстрот".

Відзначається, що після переведення будівлі до житлового фонду, виконком міської ради надав Пригоді містобудівні умови і обмеження забудови орендованої земельної ділянки для реконструкції цього "новоствореного" житлового будинку, що стало підставою для розробки проекту, а після розробки проектної документації на реконструкцію цього житлового будинку – реєстрації декларації про початок будівельних робіт.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Гашпар також звернув увагу, що роботи з реконструкції існуючого житлового будинку проводяться абсолютно на новому фундаменті, а несучі та огороджувальні конструкції об'єкта реконструкції на сьогоднішній день все знесені і знищені. Хоча згідно з державними будівельними нормами (ДБН), реконструкція передбачає повне або часткове збереження елементів несучих і огороджувальних конструкцій.

"А управління Держархбудконтролю Чернігівської міської ради з її начальницею Людмилою Шкуриною вдає, що нічого не помічає. А не помічає, може тому, що пан Пригода офіційно займав кошти на це будівництво у пана Атрошенка", – написав активіст.

За інформацією журналістів, ТОВ "Аптека №1 ТМ" володіють Володимир Пригода і його мати Тамара Лукашук.