Причиною обурення користувачів соціальних мереж стали висловлювання естрадного співака на тему війни на сході, анексії Криму та гастролей українських артистів в Росії під час останнього інтерв'ю.

Як повідомлялося раніше, Віталій Козловський підтримав у скандал з концертами в Росії українську співачку Ані Лорак, порахував неважливим, за ким залишиться окупований Крим, зазначивши, що головне в цій ситуації – зберегти людські життя.

Заяви артиста викликали різку реакцію користувачів соціальних мереж, через деякий час думки в коментарях розділилися.

"Буде смішно, що ніхто не помітить його перлів, тому як і його-то давно ніхто не помічає", "Яка ж він інфузорія", "Віталік, молодець! Завжди був Рагулем, а тепер став чемпіоном серед них", "Чергова спроба отримати головний приз у змаганні "Тупий, ще тупіший". Виталя, це "п'ять", "Недарма він мені завжди був нез'ясовно і дуже глибоко гидотним! Тепер причини позначилися гранично ", – обурилися в коментарях.

Також в дискусіях беруть активну участь і ті, хто вважають, що Козловський не побоявся сказати правду. Користувачі, з урахуванням ситуації в країні, називають його вчинок героїчним.

"А що такого неправильного він сказав? Або можна мати власну думку?", "Так все ж правильно сказав, що не так? Або розходиться з інструкціями з Вашингтона?", "Ну і чого тут такого? Всі мають право на свою думку. навіть Віталька. Тим більше що нічого особливо дурного в наведених цитатах немає "," Радіти б, що у поп-зірок буває свою думку, відмінну від натовпу упоротого кровожерного більшості. Говорити таке інтерв'ю в суспільстві, де за це можуть зробити ізгоєм і живцем з'їсти , – це навіть героїзм і мужність. це красиво "," Треба ж, а він нормальна людина виявляється "," а Козловський адекват. Приємно здивував ", – коментують у відповідь.