Криворізька журналістка та активістка Інна Іванченко оприлюднила у "Фейсбуці" лист Голові Криворізького міського осередку Національної спілки журналістів України Тіміргалієвій Л.М., щодо публікації в газеті "Домашняя газета", передає Depo.Дніпро. – повідомляє Корупція.Інфо

У листі повідомляється, що журналістка видання "Домашняя газета" Лариса Чухан (під псевдонімом Карина Боровик) допустила у своїх публікаціях неетичні, непатріотичні та зневажливі вислови.

"В цій публікації авторка у зневажливій, глузливій формі висловлюється в бік родичів героїв – бійців, які загинули під час війни на сході України – Іллі Гайдука та Геннадія Дощенка, чиї пам'ятники постійно паплюжаться невідомими особами, знищуються державні прапори, встановлені на могилах воїнів (цитую): "…одна криворожанка пожаловалась в СБУ: кто-то нахулиганил на могиле её родственника. Точно сепаратисты, кто же ещё…" В цій же статті Лариса Чухан жалкує за "Беркутом", насміхається над майданівцями (цитую): "…ещё скакали вроде и против коррупции, не только ведь хотели насолить москалям…", – йдеться у листі.

Інна Іванченко повідомляє, що може звернутися до Комісії з журналістської етики НСЖУ щодо надання оцінки професійній діяльності Чухан Л.М., та позбавлення її звання "Заслужений журналіст України".