Глядачів приємно здивував новий дев'ятий випуск популярного шоу "Міняю жінку" на телеканалі 1+1. Героїні програми припали до душі народу, передає Корупція.Інфо

У цьому випуску відбувся обмін між Львовом і Прилуками. Найбільше глядачів вразила 58-річна прилучанка Тетяна.

"Яка гарна жінка з Прилук! Типаж Меріл Стріп, на обкладинці журналу місце Тетяни , а не в свинарнику, вікові моделі нині на вагу золота! Молодець!", – дивуються глядачі.

Жінка разом з чоловіком виховує двох дівчаток. Що найцікавіше, заявку на участь подала саме одна з них, щоб батьки змогли переоцінити власні відносини і отримати порцію позитивних емоцій.

Знайшлося місце і для негативу. Дорослі дочки Тетяни вразили всіх своєю лінню і небажанням допомагати матері.                                              

"Сім'ї сподобалися. Кожній є чому повчитися в іншій родині. Але обурили дорослі дівчинки в сім'ї з Прилук. Як не допомагати мамі? Адже мама – це не прислуга. Адже ви вже дорослі" – пише глядач.

Популярне: Луценка зняли з літака і анулювали візу до США. У ГПУ дали пояснення

"Я б цю доньку з Прилук мордою тицьнула в той суп. Доросла кобилиця, ні чорта не робить, та ще й хамить новій мамі", – говорить коментатор.

Друга пара – Майя та Ігор зі Львова. Вони зовсім нещодавно почали подружнє життя. Майя працює стилістом-візажистом, а Ігор – головним механіком на автостанції.