У Чорному морі розташовані декілька російських кораблів, серед них також є десантні та ракетоносці.  Хоча ризики залишаються, але в Одеській ОВА запевняють, що рф не готується до висадки десанту на Одещині. Про це 24 каналу розповів речник Одеської ОВА Сергій Братчук. За його словами, плани ворога на Одесу є постійними.

“Ми бачимо, як цей недофюрер постійно згадує наше місто у зверненнях, тому розуміємо, що Одеса для них, як кістка в горлі”, – каже він.

Братчук запевняє, що в місті облаштували потужну систему оборони, проте ризики висадки морського десанту Росії на сьогодні залишаються.

“Наразі немає активних приготувань для висадки десанту. Також немає у ворога успіхів на суходолі на Південному напрямку, тож немає можливості підтримувати морську піхоту у разі проведення висадки десанту,” – пояснив він.

Речник Одеської ОВА впевнений, що ворог розуміє – Чорне море стане для окупантів мертвим морем, якщо вони спробують висадити там десант.

“Наразі помітне маневрування угруповування чорноморського флоту, яке постійно є в морі. Там завжди є кілька кораблів-ракетоносців і є великі десантні кораблі”, – відповів він.

Братчук зауважив, що ці десантні кораблі добряче побовтало в морі, адже на Одещині штормить.

“Я знаю, що там (на кораблях) є проблеми в екіпажу, бо в морі не дуже комфортно. Я сподіваюся, що та питна вода на кораблі є краденою з Північно-Кримського каналу і вона їм точно до смаку не прийдеться,” – каже Братчук.

Речник Одеської ОВА додав, що ракетні атаки на місто будуть постійно.