8334be98051546879c6b2af142e5a9b51431350106

У Горлівці днями стався резонансний злочин – у вогні в квартирі загинула місцева мешканка Тетяна Жукова. Як стверджує сестра Тетяни, дівчину вбив її співмешканець, що воює на боці так званої ДНР. Але друзі «ополченця» намагаються всіма силами приховати його провину і звинувачують у вбивстві невинного.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

«У мене убита сестра, убита вона ополченцем !!!!!!!!!!!!! А поліція зараз робить все, щоб він вийшов сухим з ​​води !!!! Так скажіть мені, будь ласка, де справедливість, за яку люди борятся !!!!! Сестру мою він спалив в її квартирі, як сміття непотрібне !!!! Але поліція нічого не хоче робити, знайшли лівого її друга і на нього списують це !!!!! ЦЕ ЯК НАЗИВАЄТЬСЯ !!!!! !!! ???????»- написала Анна Жукова на своїй сторінці в соцмережі.

Особливих деталей злочину мешканка окупованоъ Горлівки не повідомляє, однак згадує, що сестра любила свого майбутнього вбивцю і довіряла йому. Вона не називає його імені та прізвища, але обіцяє не залишати все, як є.

Анна Жукова також поскаржилася, що її повідомлення в соцмережі в групі «Самооборона Горлівки» було видалено. Один з адміністраторів групи пояснив їй, що не може публікувати неперевірені дані.

«Може я і погарячкувала звинувативши його! Може !!! Але він з нею проживав, а розслідування ніякого не ведеться !!!!!» – написала у відповідь Анна Жукова, повідомивши також, що сестру вже встигли поховати