Вже 6 ріків  мешканці гуртожитку по вулиці Хотинській у Львові живуть в нелюдських умовах. 

Все виправити перед мерськими виборами 6 років тому обіцяв Андрій СадовийЗамість цього – після передачі в комунальну власність – жителі втратили весь перший поверх. Там, за їх словами, чиясь майстерня. У місцевих газетах львів'яни вичитали, що заберуть ще й ціле крило. 

Нібито, щоб поселити туди дітей-сиріт.

"Я не думаю, що в європейській країні за рахунок бідних робили добро бідним. Пан Садовий по-європейськи повинен жити, а ми – по-совдепівськи. Як при совдепії – койкомісце і більше нічого не мати", – вважає житель львівського гуртожитку Богдан Чернецький. 

Читайте: Активісти звинувачують мера Львова в підкупі місцевих правоохоронців

Хоча по житловому кодексу цим львів'янам покладено більше 20 квадратних метрів, мерія оформила лише десять. 
 

Дах ось в такому стані. На пам'яті місцевих її не ремонтували з 1972 року. Тому будинок під час дощів заливає. Опалення на верхні поверхи не підведено. Там вже ніхто не живе. Обіцяний газ на кухнях так і залишився обіцянкою.

"Ми ту електроплитку собі насилу поставили. А тут світло відключають кожного разу. Тут не зігрієш ні води, нічого"​​. Загальні туалети на поверхах гуртожитку так само не бачили турботу міської влади. 

Жителі збирають кошти, щоб підремонтувати труби і зменшити небезпеку потопів. Вони впевнені, що нелюдські умови життя спеціально створюються мером.

Недавно в міськраді пройшов слух, що після зачистки будівлі від жителів тут планують все-таки провести ремонт і організувати хостел. 

Читайте: За чиїм наказом двірники зривають передвиборні афіші?

 

Джерело: Подробности