Екс-президент-утікач Віктор Янукович живе в підмосковному селі Баковка, в будинку за кілька млн доларів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Переполох у київському “Ашані”: Те що покупець знайшов у холодильнику нажахає до втрати свідомості. Кадри не для слабких

Про це повідомив журналіст Валерій Калниш.

«Є варіант – Янукович живе за адресою вул. Лісова 25а. На жаль, гугл-карти не дають можливості розглянути докладно цей самий паркан і сторону, в якій він знаходиться. І трохи про ціни – будинок Кобзона оцінюють в 260 млн руб (4,4 млн доларів). На одному сайті з продажу нерухомості, сусіди Януковича-Кобзона торгують будинок за 124 млн руб (2,1 млн доларів)», зазначив він.

Також Каниш розповів, скільки часу йому знадобилося для проведення «розслідування».

«Якщо вірити Кобзону – Янукович його сусід. 20 хвилин, гугл і адреса встановлена. Вихідні, як відомо, такі: 1. с. Баковка. Баковка знаходиться в 5 км від Москви і є районом м. Одинцово. 2. Дача. Цитата Кобзона: «У Баковці паркан до паркану зі мною – ми цю споруду в жарт називаємо” Китайська стіна “- сьогодні живе колишній президент України Віктор Янукович», – підкреслив журналіст.

Нагадаємо, за словами російського депутата, співака і адепта «русского мира» Йосипа Кобзона, колишній президент-утікач Віктор Янукович насправді живе не в Ростові або Сочі, а в Підмосков’ї.