Американський сенатор від Республіканської партії Роберт Портман прокоментував переговори з президентом України Володимиром Зеленським, які пройшли в Києві 30 травня.

"Мав задоволення зустрітися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським. Він прагне зміцнювати зв’язки зі США та протистояти російській агресії", – написав Портман у своєму твітері.

"Я буду продовжувати працювати з моїми колегами в Сенаті над тим, щоб в українських військових були необхідні можливості для захисту своєї суверенної території – на суші, на морі та в повітрі", – заявив Портман.

Він зазначив, що Сенат США буде продовжувати надавати Україні військову, політичну та економічну допомогу.

Нагадаємо, 30 травня президент України Володимир Зеленський провів переговори з сенатором США Робертом Портманом. Зокрема, вони обговорили політичну ситуацію в Україні та дострокові вибори до Верховної Ради.

Варто зауважити, що у Палаті представників Конгресу США представили законопроект, який передбачає посилення підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, розширення оборонної допомоги та надання нашій державі статусу головного військово-політичного союзника США.