Одіозний український політик і журналіст Дмитро Гордон зробив шокуючу заяву в прямому ефірі телеканалу "112", передає Корупція.Інфо.

Зокрема, він висловив свою точку зору щодо подій на Майдані під час Революції Гідності і того, що відбувається з владою України після цих трагічних подій.

Так, за словами Дмитра Гордона, Революцію Гідності почали прості люди, які дійсно хотіли змінити щось у цій країні. Але закінчили цю революцію вибл*дки які згодом захопили владу в країні.

"На Майдані стояли одні, а владу взяли інші. І хто їх виніс "на верх" – це велике питання, на яке історія дасть відповідь. Дуже багатьох із них Росія винесла "на верх". Тому що одним з організаторів Майдану була Росія і наші олігархи.

За словами Дмитра Гордона, більшість нинішніх політиків отримали цю владу виключно завдяки Росії.

"Це фейкові патріоти, фейкові українські політики, які вбивають нашу країну, прикриваючись фейковим патріотизмом і фейковими слоганами. Я хочу сказати головне. Майдан з'явився не тому, що люди його організували", – зазначив журналіст.

За словами Гордона, люди брали участь у великому спектаклі і не вони були його постановниками. Вони були маріонетками – всі, хто там був за покликом душі, за покликом серця, хто хотів йти в Європу.

Популярне: "На риболовних сітях на оптовому ринку": Пристрасна парочка не стримала свій порив на очах у сотні роззяв

"Нами грали і ми були навіть не пішаки – ми були сміттям", – заявив він.