Наголошується, що для нарахування субсидії і трудового стажу люди повинні добровільно застрахуватися, передає Корупція.Інфо.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева запропонував нараховувати субсидію і трудовий стаж українцям, які працюють за кордоном. Про це Рева заявив журналістам у вівторок, 17 квітня.

"Ми пропонуємо стимулювати їх (людей, які працюють за кордоном) до добровільного страхування. Тобто ми готові давати субсидію сім'ям, де люди працюють за кордоном за умови, що вони добровільно застрахуються і заплатять внесок хоча б за 3 місяці. За 3 місяці мінімальний внесок – це 2500 грн, а ми за це даємо їм субсидію і страховий стаж, який буде давати людям право на пенсію. Це стимулюючий момент, який повинен давати людям можливість користуватися системою соціального захисту", – зазначив Андрій Рева.Нагадаємо, в середині березня в Україні запустили реєстр одержувачів субсидій, який дозволити зробити механізм отримання субсидій більш прозорим і контролювати ефективність виплат з державного бюджету. Прем'єр-міністр України зазначив, що створення реєстру є важливим кроком для верифікації та уникнення зловживань з субсидіями.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

Раніше Міністерство соціальної політики заявило про те, що має намір публікувати імена громадян, які отримують житлові субсидії. ‡агрузка...