Великобританія буде готова дати відсіч ворогу в разі загрози.

 Глава британської розвідки МІ-6 Алекс Янгер заявив, що Британія повинна так відповісти Росії за події в Солсбері та інші інциденти, щоб РФ і інші потенційні ворожі держави зрозуміли, що Великобританія буде готова нанести удар у відповідь.

 За його словами, противники використовують проти англійської оборони зброю, яке не відповідає уявленням про традиційну війні, тому потрібно грати вже за новими правилами.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

 Також він закликав Кремль «або будь-яку іншу державу, яка прагне підірвати наш спосіб життя", не недооцінювати рішучість і можливості Великобританії, а також можливості союзників країни.

Окрім того, раніше Алекс Янгер, зазначав, що Російська Федерація робить вигляд, що дотримується міжнародних норм, але насправді порушує їх.  

 За словами Янгера, Росія фальсифікує правила, хоч раніше робила вигляд, що їх приймає.

 "Після нетривалого періоду на початку 1990-х років, коли Росія" приймала правила гри ", погоджуючись з нормами світового порядку після закінчення холодної війни, вона почала" фальсифікувати правила ", прикидаючись, що дотримується міжнародних угод, при цьому відверто їх порушення",  – зазначив Янгер.

 Крім цього, глава розвідки звернувся до партнерів Великобританії і закликав їх докласти максимум зусиль для протистояння гібридної війні, яку розпочала Росія проти Європи.

Варто згадати і про наростаючий міжнародний скандал, адже декілька днів тому, у Британії біля військової бази був помічений російський журналіст, який "підозріло поводився". Про це повідомили в міністерстві оборони Великобританії

Як з'ясувалося, близько бази в Беркширі був кореспондент Першого каналу Тимур Сіразіев. Він потрапив на камери спостереження бази і знімав занадто близько до периметру.

Після цього міністерство оборони Британії розіслало іншим військовим базам попередження. Військових закликали не вступати з журналістом в розмову і терміново повідомити в поліцію, якщо він з'явиться близько будь-якої бази.

Сіразіев же повідомив російським РИА НОВОСТИ, що він не робив нічого протизаконного чи таємного і не намагався потрапити на територію бази, а просто знімав сюжет.