Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що на кандидата у президенти Юлію Тимошенко працюють політтехнологи лідера Ліберально-демократичної партії Росії Володимира Жириновського.

На брифінгу в Києві генпрокурор заявив, що політтехнологи Жириновського та інші фахівці з Росії приїхали в Україну в 2014 році під виглядом волонтерів.

Також Луценко показав фотографію помічниці Тимошенко Ніни Клебанової. Перед цим у Facebook Луценко опублікував оперативну довідку на неї. З довідки випливає, що жінка є громадянкою Росії і працювала на «Батьківщину». Клебанова приїхала в Україну в 2014 році за клопотання Чернігівської єпархії УПЦ МП. Згідно з довідкою, Клебанова контактувала з підозрюваним у організації «виборчих пірамід» нардепом від «Батьківщини» Валерієм Дубілем та особисто з самою Тимошенко.

Крім того, Луценко розповів, що запрошені політтехнологи планували купівлю голосів у Вінницькій області за 1 586 грн за голос, у Волинській — 1 443 грн, у Дніпрі — 1 049 грн. Він повідомив, що загалом планувалося витратити понад мільярд гривень на скупку голосів.

В свою чергу у "Батьківщині" назвали генпрокурора Юрія Луценка "дріб'язковою і недалекоглядною людиною" після того, як він опублікував особисті дані помічниці Юлії Тимошенко.

Крім адреси проживання і номера телефону генпрокурор Луценко заявив про нетрадиційну сексуальну орієнтацію жінки, чим викликав шквал критики і  насмішок у в свою адресу. 

"Я знаю, що Клебанова свого часу була радником одного з депутатів з" Батьківщини ", але особисто я її жодного разу не бачив в офісі на Турівській. Нічого поганого не бачу в тому, що опозиційно налаштована до Путіна громадянка Росії могла б надавати консультації в Україні. Тим більше, вона вже кілька років живе тут. Що стосується Юрія Луценка, то я дуже засмучений. Мені неприємно, що він виявився таким дріб'язковим і недалекоглядним. Коли він знаходився в СІЗО, то і я, і багато депутатів з команди БЮТ ходили на всі судові засідання, підтримуали його, домагалися звільнення, а він тепер такі низькопробні провокації організовує ", – розповів нардеп від БЮТ Андрій Павловський.