Команда шоумена Володимира Зеленського, який балотується у президенти України, заявила про наміри розробити антикорупційну дорожню карту з представниками громадськості та антикорупційними активістами.

28 січня команда шоумена зустрілася з антикорупціонерами, серед яких, зокрема, були голова правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталій Шабунін, народний депутат Сергій Лещенко та екс-член Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) Руслан Рябошапка.

Як повідомляється у Facebook «Команди Зеленського», таким чином команда шоумена приєдналася до антикорупційного порядку денного, запропонованого представниками громадськості.

«На противагу нинішній владі, ми не будемо боротися з громадськістю, а навпаки – спільними зусиллями реалізуємо антикорупційний порядок денний … Детальна дорожня карта із реалізації антикорупційного порядку денного буде розроблена та впроваджена спільно з громадськістю».

Віталій Шабунін, коментуючи зустріч, повідомив, що Володимир Зеленський «підтримав антикорупційний порядок денний, запропонований 20-ма провідними антикорупційними організаціями».

Він також додав, що Центр протидії корупції планує зустрічі з іншими політиками та кандидатами у президенти, зокрема, з Анатолієм Гриценком, Віктором Чумаком та Віктором Трепаком.

Окрім того, нещодавно володимир Зеленський вніс правки у свою декларацію.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Виправлену декларацію опубліковано на сайті НАЗК. У документі Зеленський вказав, що станом на 2017 рік володів акціями кіпрської компанії  "Green Family Ltd", яку придбав у 2012 році. У декларації, поданій 24 січня, даних про офшорну компанію не було. Варто зазначити, що користувачі мереж, поважають вчинок Зеленьського, який після виявлення фірм у Росії, відмовився на права на них через декілька днів. Не затягуючи на роки та не годуючи українців обіцянками.

Нагадаємо, 25 січня Зеленський подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти.

Володимир Зеленський йде у президенти від партії «Слуга народу». Відповідно до останнього соцопитування, шоумен Зеленський є другим  у передвиборчому рейтингу. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а третю — чинний президент Петро Порошенко.