Глава Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній сподівається на поглиблення співпраці з Українською греко-католицькою церквою. Про це пише "Інтерфакс".

Так, про об’єднання церков не йдеться, однак Предстоятель ПЦУ сподівається на плідну співпрацю. Свої наміри він висловив на презентації книги глави УГКЦ Святослава Шевчука в Києві 17 січня.

Ми не говоримо про об'єднання, ми говоримо про співпрацю. Ми хочемо розпочати хорошу, плідну співпрацю між Православною церквою та Українською греко-католицькою церквою, – сказав він.

Глава ПЦУ також зазначив, що така співпраця існує, але нині церкви хочуть її поглибити. Це потрібно для того, аби спільно в подальшому працювати для розвитку Української держави.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


До слова, глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) вважає реальним у перспективі єднання УГКЦ з Православною церквою України. Однак про відновлення структур чи перепідпорядкування однієї церкви іншій не йдеться.

Раніше  Блаженніший Святослав що Томос про автокефалію Православній церкві України – це історична подія для всієї України, яка матиме значний вплив. Крім того, тут сподіваються, що об'єднання всіх Церков України допоможе перемогти російського агресора.