Партія Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" буде висуватися на позачергових виборах до Верховної Ради України, які мають відбутися 21 липня.

Про це лідер політичної сили написав на своїй сторінці у Facebook, відзначивши, що має намір працювати для кардинальних змін в державі.

"Команда "Громадянська позиція" йде на ці вибори! У важкий час ми не маємо права стояти осторонь. Країні потрібні рішучі зміни, потрібен успіх. Для нашої команди посади – це робота, компетентна і чесна. Чи готові включитися з першого дня ухвалювати рішення і відповідати за результат!" – запевнив Гриценко.

Окрім цього варто додати, Гриценко повідомив, що "Громадянська позиція" об'єднується з партіями "Народний Контроль" (лідер – Дмитро Добродомов), "Рідна Країна" (Микола Томенко) і "Європейська партія України" (Микола Катеринчук).

"Наша команда… посилена професіоналами в ключових сферах, разом ідемо на вибори. Формувати новий парламент і новий уряд на нових цінностях – професіоналізму, чесності та нульової толерантності до корупції", – написав Гриценко.

"Як тільки Координаційна Рада нашої партії ухвалила рішення – керівником Центрального виборчого штабу призначено Андрія Мисика, голову Виконкому партії "Народний Контроль", – продовжив він.

Також у команді Гриценк заявили, що нині як ніколи необхідне єднання проукраїнських, проєвропейських політичних сил, спроможних послідовно і ефективно відстоювати  національні світоглядні цінності, захищати державні інтереси України, щоденною працею показувати приклад  професійності та патріотизму.

Напередодні  виборчої кампанії  ми закликали демократичні  політичні партії об’єднати свої зусилля на основі спільних світоглядних засад, відмовитися від взаємного поборювання і змагатися не одне проти одного, а за Україну.

Додамо, що Гриценко зазаначив, що їхня партія рухається тільки вперед:

"Ми рухаємося вперед. Цього року, власне, три тури виборів влади – перший президентський, другий президентський і далі парламентські вибори. Зараз, після завершення роботи штабів, членів наших виборчих комісій, ми чітко визначимося щодо формату участі у парламентських виборах, і всі ті політичні сили, партії, громадські організації, наша команда в широкому плані – ми разом підемо на парламентські вибори. Будемо формувати уряд, щоб країна таки отримала чесну, відповідальну, професійну владу", – сказав політик.