У центрі Києва молоді люди фотографувалися з російським триколором та українським прапором,  передає Корупція.Інфо

Про це повідомили користувачі у Facebook. На інцидент звернули увагу деякі кияни, які зробили зауваження й нагадали, що в країні йде війна з “русским миром”.

На відео люди стверджують, що приїхали як туристи з Херсона. На запитання про війну в Україні вони не захотіли назвати Росію окупантом, мовляв, не розбираються в політиці.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

Така подія добряче розлютила українців, які коментували відео у мережі:

"Це просто жах! Свинопаси", " Їх треба пи$дити на кожному кроці, ставити раком і в товарняках на мокшанію на родіну в ізбушки рєпу нюхати!", ""Мразь з прапором росіі фоткається а потім «я не разбіраюсь в палітікє», "Під цім прапором вбивають захисників України. І це мурло не «разбірається в політіке»", "Плюй бабі в рожу", "За таке треба просто вбивати. сволоча вата вже зовсім страх втратила, якшо в центрі столиці дозволляють собі таке. а сбу в нас тікі бабченка не дає вбити. суки. треба відловлювати таких паскуд і навчати матінку-Україну любити!!!!"

 

Нагадаємо, у Кривому Розі біля зупинки громадського транспорту водій Audi, на лобовому склі якого був помічений прапор СРСР, наїхав на ногу пішохода і зник з місця події.