Заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв звернувся до російського музиканта Андрія Макаревича в зв’язку з перспективою в’їзду в Україну одного з членів групи “Машина времени” Андрія Державіна, який свого часу підтримав анексію Криму, передає Корупція.Інфо

Популярне: “В першу чергу відрубати руку собі…”: Тимошенко різко висловилась в адресу Порошенко

За словами Муждабаєва, навіть якщо Державіна впусте в Україну, влада, активісти зроблять все, щоб випровадити музиканта на батьківщину. Про це Муждабаев написав в публікації на своїй сторінці в Facebook

“Макаревич, відповідаючи на питання, навіщо він хоче притягти з собою в Україну клавішника “Машина времени” Андрія Державіна, який підписав відкритий лист Путіну за анексію і війну, пише – мовляв, вистачить обговорювати події чотирирічної давнини: “Навчіться видихати”. Ніби як це все пройшло, відболло Ні. Не минуло. І не відболіло. І якщо хтось думає, що ми все забули, тоді не варто до нас приїжджати”, – зазначив Муждабаєв.

“Якщо ваш клавішник, Андрій Вадимович, все ж якось сюди проскочить у вас “під спідницею”, то ми витягнемо його з гримерки і проводимо додому. Якщо сам ви не в змозі таку просту, нормальну думка зрозуміти, то так і бути – ми вам пояснимо. Тому що ми не “видихнули”. І не “видихнемо”. Тому що у нас, на відміну від вас, забрали батьківщину, як мінімум – її частину. І ми це пам’ятаємо. І не пробачимо”, – підкреслив журналіст.

У березні 2014 року понад 500 діячів російської культури підписали лист до президента Путіна зі словами підтримки щодо захоплення Криму і початку агресії в Україні.

При цьому члени групи “Машина времени” Олександр Кутіков і Андрій Макаревич російську агресію не підтримали.

Декількома днями раніше у Львові було зірвано концерт українського музиканта Сергія Бабкіна, який постійно гастролює в РФ. Бабкін так і не визнав факт російської агресії проти України.