Передвиборчий сезон в самому розпалі, тому і не дивно, що політики періодично кидають обіцянки народу або пропагують власний "новий" політичний курс. Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Фейбуці, зробила чергову гучну заяву про власний президентський курс:

Особисто для мене найжахливішими цифрами в новітній українській статистиці є не інфляція, не темпи падіння виробництва і навіть не рівень корупції на митниці. Всі ці “сезонні хвороби” національної економіки лікуються доволі оперативно, при бажанні та достатній політичній волі.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Для мене найстрашніша цифра – 3%… Три проценти – це та частка в структурі українського ВВП, що припадає на послуги з високим інтелектуальним компонентом… Це – ганебно! Це не тільки у десятки разів менше, ніж у розвинених країнах (Сінгапур – 75,2%, Ізраїль – 69,5%, Естонія 68,8%), це взагалі – один з найнижчих показників у світі… З такою часткою інтелектуального вмісту у ВВП країни не те що не розвиваються, а навіть не живуть довго…

Парадокс в тому, що у нас багато і дуже багато обдарованих людей з високим інтелектом і цілим шерегом інноваційних проектів. Однак ці люди працюють сьогодні в Кремнієвій долині, в Каліфорнії, в КБ китайських провінцій та комп’ютерних фірмах Європи… У нас їм нічого робити.У нас замість “кремнієвих долин” – вирубані карпатські полонини та бурштинові шахти на Рівненщині та Житомирщині. Контрабанда, браконьєрство, бандитизм, жебракування – це той “соціальний набір”, який пропонується сьогодні молодому поколінню в Україні.

Ми ніколи не побудуємо нормальну, цивілізовану і сильну державу, доки не переключимося з сировинної стратегії на мізки та інтелект.

В свою чергу економічний експерт дав коментар стосовно "Економічного курсу Леді Ю"

Те, що пропонує Юлія Тимошенко в «Новому економічному курсі», – це «академічна утопія». Експерт пулярного видання Руслан Гарбар зазначає, що якби лідер партії «Батьківщина» не була претендентом №1 на посаду президента України, то на презентацію ще однієї програми порятунку України можна було б і не звертати особливої уваги. Але уявімо собі, що пані Тимошенко дійсно, як переконують нас автори соціологічних досліджень, «стане президентом України», тоді все те, що декларується, вона, за логікою, буде намагатись перетворювати в конкретні справи. І тоді всі українці (окрім пенсіонерів) об’єктивно перетворяться на виконавців її програми. Експерт стверджує, що пропонований текст не розрахований на пересічного читача. Це – професійна академічна, кабінетна праця, розрахована на фахівців. І в самій програмі людина, як мета економічної діяльності держави, практично відсутня. Все зведено до економіки. Експерт вважає, що українцям пропонують згубний шлях «наздоганяючого розвитку».