Позафракційний депутат Надія Савченко заявила, що її зустріч з ватажками терористичних організацій "Донецька народна республіка" ( "ДНР") Олександром Захарченко і "Луганська народна республіка" ( "ЛНР") Ігорем Плотницким в Мінську завершилася рукостисканням, передає Корупція.Інфо

Популярне: У Черкасах спіймали чоловіка котрий біля лісосмуги зґвалтував жінку, а після…

Відповідну заяву було зроблено в інтерв'ю виданню "Білоруський партизан".

"Телевізійні картинки привчили нас до того, що будь-які переговори починаються з фотосесій, рукостисканням і тільки після цього учасники переговорів йдуть в закриті кімнати. Нічого подібного у нас не було. Зустрілися з Захарченко та Плотницьким ми досить холодно, про рукостискання в той момент не могло бути й мови ", – сказала нардеп.


Вона додала, що йдучи на переговори з Захарченком та Плотницьким, "понад силу".

"З Плотницьким в 2014 році ми стріляли один в одного, а з Захарченком взагалі перший раз побачилася. Але після закінчення переговорів, коли ми вийшли на домовленості щодо обміну полоненими, коли я зрозуміла, що і вони хочуть повернути людей живими, не прагнуть, щоб це затягувалося, ми потиснули один одному руки. При цьому я не відчула якогось осяяння, як часом буває, що це неодмінно правда, або, навпаки, що тебе обманюють. Мені просто здавалося, що у них є бажання обміняти всіх на всіх ", – заявила Савченко.

Депутат також висловила думку, що ватажки "Л / ДНР" не підкоряються президенту РФ Володимиру Путіну.

"Та зустріч проходила без Путіна. Ми спілкувалися утрьох без сторонніх людей. У мене немає звички думати, що людина не самостійна. Вода виходить з берегів, коли її наповнюють чимось. Я впевнена, що навіть ті люди, які повністю залежні від когось, можуть виходити з-під контролю. Ми це спостерігали не раз ", – розповіла вона.

Крім того, Савченко заявила, що її зустріч з Захарченком та Плотницьким допомогли організувати представники КДБ Білорусі і російської ФСБ.