Необхідно будувати в Україні сильну державу, не чекаючи сумнівної «допомоги» від західних партнерів. Таку думку висловив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Кожен день на телеканалах керівництво країни віщає про «наших західних партнерів» і про «наших закордонних друзів». До твердолобих політиків ніяк не дійде, що в міжнародній політиці не буває друзів. Взяти хоч свіжий приклад: днями Європейський союз ввів тарифні квоти стосовно 11 видів української металопродукції», – написав парламентарій.

За його словами, таким кроком Європа в черговий раз показала Україні, чого варто її так звана «дружба».

«Вдумайтеся: вони підписують з нами договір про асоціацію, декларують зону вільної торгівлі, спрощення доступу на ринки. Але всі ці «документи» і обіцянки виявляються лише пустими папірцями і порожніми словами, коли Європа розуміє, що втрачає вигоду», – підкреслив Вадим Рабинович.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Політик вважає, що встановлення квот на металопродукцію може призвести до остаточного знищення цього сегменту української економіки.

«Якщо за кордоном у нас є друзі, як запевняє наша влада, то вони повинні навпаки зняти квоти на продаж нашої продукції. Світ повинен зрозуміти, що ми зараз в лещатах війни, і нам потрібні не шкідницькі дії, а конкретна допомога. Замість того, щоб виділяти мільярдні транші нашим корупціонерам, краще б списали нам борги і допомогли розвиватися нашій економіці, повністю відкривши ринки для української продукції», – вважає народний депутат.

Лідер партії «За життя» закликав не танцювати під дудку Заходу, а проводити в країні проукраїнський курс, щоб покращити життя людей.

«Добивання України – послідовна політика «західних друзів». Адже квоти на металопродукцію – лише один із численних прикладів! Згадайте про постійну вимоги дозволити тотальну вирубку та вивезення нашого лісу за кордон. І це при тому, що в самому Євросоюзі свої ліси береже, забороняє їх вирубку під загрозою кримінальної відповідальності. Таким же чином прикидаються друзями транснаціональні корпорації, при повній підтримці української влади, «дерибанять» та інші наші ресурси, зокрема – нафту і газ, відчувають на українцях заборонені у всьому світі медичні препарати», – зазначив парламентар.

Втім, за його словами, якщо українці змогли вижити в тих умовах, що створили в країні владу і «закордонні партнери», то у країни ще є шанс на відродження.

«Щоб зупинити беззаконня і нарешті почати відроджувати економіку, нам необхідно піти на вибори, вибрати життя, вибрати нові обличчя і почати самим будувати країну, без «допомоги» закордонних партнерів і порадників. Нам необхідно вигнати цю владу поганою мітлою і замінити її на нових політиків, які дійсно хочуть і можуть змінити життя народу в кращу сторону», – резюмував Вадим Рабинович.