Ми маємо відгородитись великою стіною від російського режиму, – Саакашвілі


Донбас окупувала не олігархічна сила, а президент РФ Володимир Путін і його підлеглі, – Корупція Інфо

Популярне: У Європарламенті зупинили розгляд питання про український безвіз. Причина просто збиває з ніг!

Про це у політичному ток-шоу «Інша Україна» сказав ведучий екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

«Це факт. Ми не можемо контролювати окуповану частину Донбасу. Там заправляє Володимир Путін, тому під його керівництвом туди потрапляє який завгодно товар. Там процвітає контрабанда і продовжуються проблеми місцевих мешканців. І як тільки сутеніє, на Донбасі починаються обстріли та торгівля. До того ж, снаряди чомусь обходять стороною підприємства олігархів», – говорить ведучий програми.

Будь-які відносини з ОРДЛО є збитковими для України. Тому, аби цілковито ізолюватись від російського режиму, варто побудувати реальну стіну між окупованим Донбасом і Україною, пропонує політик.

«Допоки точиться торгівля, є додаткові ресурси для спонсорування війни. Такі відносини із ОРДЛО не принесли миру Україні, а лише збитки в економіці країни. Тому, якщо буде потрібно, ми мусимо побудувати величезну стіну, яка буде нас відгороджувати від «ДНР», «ЛНР» та Росії», – переконаний екс-президент Грузії.

Нагадаємо, вчора на телеканалі ZIK відбулась прем’єра безпрецедентного політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір». Ведучим ток-шоу став екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.