У Слузі народу, яка перемогла на парламентських виборах, з огляду на те, що багато хто з майбутніх парламентарів ніколи не мали ніякого відношення до політики, а у деяких навіть немає вищої освіти, вирішили організувати для своїх однопартійців освітній інтенсив.

«Слуга народу» пропонує тижневий експрес-курс, підготовлений кращими українськими фахівцями від партії в партнерстві з Київською школою економіки.

Як повідомили на сторінці партії в Facebook, цей курс стане першим в серії навчальних програм для членів майбутньої парламентської фракції і буде реалізовуватися протягом всього терміну роботи Верховної Ради IX скликання. Обраних депутатів чекатимуть секторальні лекції, їм проводитимуть семінари, зустрічі з практиками державного управління, експертами та фахівцями з різних областей.

Мета освітнього інтенсиву – дати народним обранцям відповідний набір навичок і компетенцій, який дозволить втілити ініціативи партії на практиці.

«Ми повинні виправдати народу довіру, адже мандат депутата – це тільки кредит від народу, який повинен бути оплачений з відсотками і привести докорінних змін на краще для кожного громадянина і країни в цілому», – йдеться в повідомленні.

«За підсумками першого інтенсиву партія почне працювати як злагоджена, зіграна команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує прийняти пакети законопроектів, яких чекають наші виборці і весь український народ», – вважають в політсилі.

Як уточнюють в «Слузі народу», в результаті навчального курсу депутати повинні отримати:

– необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми та перспективи різних галузей економіки і соціального життя країни;
– глибоке розуміння бюджетного процесу і процесу прийняття державних рішень;
– навчитися будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроекти;
– засвоїти принципи і техніку обговорень законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами.

Окрім того, «Школа із представниками партії «Слуга Народу» розробляють для курсу контентну складову. Контент закріплюватиметься відповідними вправами, що є системою симуляцій. При цьому кожен день навчання матиме свій тематичний framework», – додав він.