Колишній президент Грузії і губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі цікаво висловився про президента Російської Федерації Володимира Путіна, який дав пораду обраному президенту України Володимиру Зеленському, і видачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу.

Подаємо його слова в оригіналі:

Хто про що, а курка про просо – Путіна хлібом не годуй, тільки про мене б поговорити.

Я радий, що ви, Володимире Володимировичу добре усвідомлюєте наскільки ви токсичний для українців і для українських політиків. Цей прийом давно відомий – використовувати чиюсь токсичність, що б замазати свого ворога. В даному випадку ви додумалися використовувати самого себе і ту ненависть, яку до вас відчуває Україна. Це з тієї ж серії, як свого часу щоб злити Явлінського на «підтримку» влаштували мітинг сексуальних меншин. Хто радить майбутньому Президенту України повернути мені громадянство? Путін? Це той Путін, який в грудні 2017 року на прес-конференції гучно вимагав у Порошенка видворити мене з України (що Порошенко і зробив через місяць).

Я точно знаю, що саме Ви вимагали в Порошенка не запрошувати мене на інавгурацію в 2014-му. Тепер Ви через третіх осіб намагаєтьсь підступитися до Володимира Зеленського і вимагаєте не тільки не повертати мені громадянство, але також ставите категоричну умову не пускати мене в Україну.

Точно таку вимогу, не пускати мене в країну, ви пред'явили не тільки владі Грузії, але так само Туреччині, Вірменії та Азербайджану. І за моєю інформацією, саме це ви обговорювали з президентом Туреччини Ердоганом в 2016 році під час саміту примирення в Росії.

Так от, новоспечений троль, Володимире Володимировичу, я досить досвідчений щоб за цими маневрами бачити прийоми вашої політики подвійних стандартів – вимагати від опонента, який так сильно вам відповів своєю заявою на вашу роздачу російських паспортів на окупованій частині Донбасу, мого повернення, сподіваючись, що він побоїться це зробити. Тепер це не ваша справа! Ми з українцями розберемося самі!

Як повідомлялося, раніше Президент РФ Володимир Путін порадив переможцю виборів Президента України Володимиру Зеленському повернути українське громадянство Міхеілу Саакашвілі, заявивши, що це було би справедливо.

На даний момент відносно Саакашвілі діє обмеження у в'їзді до України до 2021 року.