У Києві в Голосіївському районі маршрутка на зупинці придавила жінку до троллебуса: у постраждалої перелом ребер, перелом таза зі зміщенням і пробита легеня.

Про це ТСН повідомила дочка постраждалої, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хочу для неї довічного ув’язнення…”: Мати вагітної постраждалої у Харківській ДТП зробила несподівану заяву

"Цієї неділі на ВДНГ на зупинці моя мама підбігала до тролейбуса і постраждала. Оскільки тролейбуси не можуть під'їхати до зупинки, тому що там багато маршруток, вони зупиняються в другій смузі", – повідомила Ірина.

За її словами, на зупинці – "повний хаос".

"І маршрутки, і тролейбуси, й автобуси, всі стоять у кілька рядів у купі. І ось коли мама йшла в тролейбус, маршрутка її придавила. Маму одразу забрала швидка допомога і зараз вона в реанімації у важкому стані. У неї перелом ребер, пробита одна легеня і складний перелом тазу зі зміщенням", – зазначила жінка.

Вона уточнила, що на місце події одразу викликали поліцію і швидку, однак знає про це зі слів очевидців.

"Ось так ось її маршрутка придавила. Як це сталося я не знаю, це водій так вивертав кермо, або просто виїжджав і не побачив… Все ще ускладнюється через її вік, мамі ось скоро вже 63 роки буде. Ми сподіваємося, що вона виживе. Призначили операцію на п'ятницю (17 листопада. – Ред.) і будуть збирати їй таз", – розповіла Ірина.