Мешканці Ічні Чернігівської області пощастило евакуюватися з міста з дочкою із синдромом Дауна, коли почали вибухати боєприпаси.

Про це йдеться на сторінці благодійного фонду "Повернись живим" в Facebook. Це трапилося ще у першу хвилю евакуації.

"Ми тікали і бачили по дорозі вбитих котів та собак. Це – жах… Прокинулися від сильних вибухів серед ночі, дуже злякалися! Я побачила, що сусіди їдуть, схопила найнеобхідніше і ми з донькою теж побігли", – розповіла мешканка Ічні Ніна.

Відзначається, вона разом з дочкою Вікторією виїхала з міста на УАЗі незнайомого чоловіка, який випадково почав підбирати людей, які втекли від розривів боєприпасів.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня


Варто нагадати, що  у Чернігівській області на території 6-го арсеналу Командування сил підтримки Збройних Сил України (в/ч А-1 479) у ніч на 9 жовтня сталися вибухи, почалася сильна пожежа. У результаті евакуйовано 15 тис. осіб, закрито повітряний простір у радіусі 20 км від місця НП. Рух залізничного та автомобільного транспорту припинено.

До 17:00 рятувальники вже мали можливість погасити займання. У зв'язку з подією в кабінеті президента України Петра Порошенка пройшла нарада з силовими структурами. За даними СБУ, слідство розглядає три версії НП.

Увечері в місті поновилися вибухи, через що мешканці, які вже повернулися до своїх домівок, знову були змушені евакуюватися.