Пара підлітків зістрибнула з даху торгово-розважального центру "Міст-Сіті", що в центрі Дніпра. У польоті розсипали червоні пелюстки троянд.

Самогубство сталося сьогодні близько 6:40. Тіла підлітків побачили випадкові перехожі, які викликали поліцію та швидку допомогу, повідомив "Інформатор".

Померлі підлітки також залишили прощальний лист, написаний на їхній парній фотографії, зі словами "ми відчули цей довбаний світ".

Правоохоронці з'ясовують усі подробиці події. Очевидці інциденту відзначили, що виною тому небезпечна гра МОМО, яка набула популярності в соціальних мережах і є фактичним аналогом гри "Синій кит".

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Нагадаємо, що у Кривому Розі 13-річна дівчинка Софія вистрибнула із 6 поверху. У контактах дитини знайшли посилання на суїцидальну гру "Момо". Крім того, друзі дівчинки розповіли, що вона була підписана і на суїцидальні групи "Синій кит" і "Червона сова".

Також, сьогодні 31 серпня з’явилася ще одна жертва гри «Момо». Трагедія сталася 29 серпня Кам’янському (Дніпропетровська область).


За словами свідків, на вул. Дунайська (житловий масив БАМ) чоловік вистрибнув з вікна багатоповерхівки і впав на козирок під’їзду. Від удару він помер на місці.

Місцеві жителі обговорюють подію в соцмережах. За словами городян, 37-річний чоловік став жертвою страшної гри «Момо», що розлетілася по всьому світу.