Друг дитинства кандидата в президенти Володимира Зеленського, співзасновник студії "Квартар 95" Денис Манжосов після скандалу з прес-конференцією на початку квітня 2019 року зник і його шукали все колишні колеги.

Про це в коментарі "The Бабель" розповів актор "Кварталу 95" Олександр Пікалов. Відео було опубліковано в Telegram-каналі видання. "Ми його шукали, хлопці! Він пропав. Ми його шукали всім" Кварталом ", – сказав артист.

За його словами, знайшовся колишній товариш на наступний день – він просто закрився в своїй квартирі і не бажав ні з ким розмовляти.

На питання журналіста, чи збирався Манжосов щось розповісти про Зеленського, Пікалов відповів: "Якщо він туди перся, значить, він щось хотів".

Раніше сам Манжосов пояснив своє раптове зникнення. Нібито він побоювався за своє життя, оскільки напередодні отримував телефонні погрози. Він також розповів, що не збирався говорити гидоти про друзів дитинства. Крім того, актор заявив, що не підтримує Володимира Зеленського як кандидата в президенти України.