Сьогодні, 4 липня, на Соборну площу з'їхалися маршрутки, водії яких таким чином спробували змусити владу їх почути, передає Корупція.Інфо

Популярне: Гройсман зробив шокуючу заяву. Президент та Уряд такого від нього не очікували

Вони просять підвищення вартості проїзду до 5 грн. і кажуть, що це не економічно обгрунтований тариф, а тариф, який «дозволить машині виходити на маршрут».

На питання, скільки їх прийняло участь у такій своєрідній страйку, які зібралися на Соборній площі водії відповісти не змогли, але підкреслили, що, як мінімум, половина машин залишилися на маршрутах, щоб не зривати перевезення.

До пікетувальників вийшли заступник міського голови Антон Турупалов і керівник фракції «Самопомочі» в Миколаївській міськраді Федір Панченко, які запросили ініціативну групу пікетників в мерію, щоб обговорити їхні вимоги. Заступник мера був упевнений в тому, що маршрутники вимагають підвищення вартості проїзду до 8 грн., Про що він написав на своїй сторінці в Фейсбук ще до того, як зустрівся з водіями.

У мерії конструктивну розмова не складалась. Водії маршруток говорили про необхідність підвищити вартість проїзду «хоча б до 5 грн.», А.Турупалов говорив їм про те, що через три тижні виповниться рік, як перевізники брали на себе зобов'язання поставити GPS-трекери, а далеко не всі це зробили ( 140 машин ці трекери ще не поставили). Перевізники нарікали на вартість долара, запчастин і палива, а Турупалов говорив про розрахунки, поданих представниками фірм, де, підставивши одні цифри, отримаєш вартість проїзду в 5 грн., А підставивши інші цифри, – вартість проїзду в 8 грн. Коли віце-мер вказував на низьку якість обслуговування і скарги пасажирів, маршрутники говорили про стан доріг і нагадували, що ще в середині травня на офіційному сайті Миколаївської міськради з'явився проект рішення виконкому про підвищення вартості проїзду до 5 грн., Але це рішення так і не було проголосовано