міліція

Працівники транспортної міліції викрили службовця, котрий розтратив пального на чверть мільйона гривень.

Про це ІА Корупція Інфо повідомила прес-служба УМВС України на Львівській залізниці.

Службова особа, одного з львівських комунальних підприємств в період 2013-2014 років безпідставно списувала паливно-мастильні матеріали виділені підприємству. 54-річному службовцю оголошено про підозру.

За цей період службовець відповідав за контроль витрати паливно-мастильних матеріалів, складання і своєчасного подання звітів про їх використання, видачу і правильність ведення шляхових листів і документів та за контроль забезпечення паливно-мастильних матеріалів на комунальному підприємстві.

 Підозрюваний, будучи службовою особою, неналежно виконував свої посадові обов’язки, що призвело до розтрати паливно-мастильних матеріалів виділених підприємству. Він безпідставно списав дизпалива комунального підприємства на загальну суму понад 250 000 гривень, що спричинило тяжкі наслідки, – повідомив начальник лінійного відділу на станції Львів полковник міліції Віталій Горський.54-річному службовцю комунального підприємства оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 «Службова недбалість» КК України.

Кримінальне провадження скероване до суду для розгляду по суті.

Згідно санкції статті зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподаткованих доходів громадян або без такого.