В обласній міліції Львівщини готуються до запровадження повноцінної роботи поліграфолога в управлінні.

Про це розповів заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУМВС України у Львівській області Роман Баховський під час прес-конференції сьогодні.

Роман Баховський зазначив, що в управлінні не вводитимуть окрему посаду поліграфолога: просто одному із працівників доручать займатися цією справою.

«Є обладнання, воно сертифіковане. Наш працівник теж має всі дозволи, які не заперечують, щоб він був допущений до цієї діяльності», – сказав правоохоронець.

Він додав, що те, коли розпочнуть тестувати працівників міліції на «детекторі брехні» залежить від того, наскільки швидко обладнають приміщення для встановлення поліграфа. В усіх кімнатах, де працюватиме полі графолог, потрібно зокрема встановити камери відеонагляду.«Залежно від того, як швидко в нас буде легітимізований наш поліграфолог, буде доручення начальника управління, почнуть тестувати міліціонерів. Однак воля така є», – сказав Роман Баховський.

У серпні на Львівщині стартував експеримент з реформування органів внутрішніх справ. Львівські міліціонери стануть першими правоохоронцями, які спробують попрацювати та взаємодіяти з населенням за схемами, які вже давно практикуються у багатьох країнах світу. Згодом, коли результати цього експерименту будуть проаналізовані, їх використають вже для проведення повноцінної реформи органів внутрішніх справ в Україні.

Джерело: Вголос‡агрузка...