Головні новини Львова
Подобається

Міліція провела обшуки у Новояворівській міськраді та помешканнях двох посадовців

07/11/2014     Автор: Яна Романська
Міліція провела обшуки у Новояворівській міськраді та помешканнях двох посадовців

В адмінбудинку Новояворівської міської ради (Львівська область) правоохоронці вчинили обшук. Причиною стала інформація про те, що начебто посадовці – замішані в серйозних махінаціях із земельними ділянками під будівництво.

Джерело каже, що водночас обшуки відбулися і в приватних помешканнях двох посадовців Новояворівської міської ради.

На запитання журналіста, чи знайшли те, що шукали, – джерело відповіло, що цю інформацію озвучить опісля завершення слідчих дій.

А в Новояворівську з цього приводу нуртують такі чутки: першопричиною обшуку нібито стало те, що міська влада ще влітку уклала угоду на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу з однією з місцевих фірм, якою керує депутат міськради, – на понад 2 млн грн.

Також у розмові з власкором ZIK мешканці Новояворівська сповістили, що до кінця листопада має відбутися чергова сесія міської ради, під час якої активісти хочуть надати гласності фактам стосовно корупційних дій в галузі житлового будівництва.

Новояворівці також стверджують, що засідання цієї сесії міськради будуть знімати на відео, яке обов’язково розмістять в соціальних мережах, щоб домогтися справедливості силою публічного тиску.

Нагадаємо, що у червні цього року в місті Новояворівську Яворівського району Львівської області розгорівся скандал: люди повстали проти приватизації шкільної майстерні та ймовірного захоплення, зі слів новояворівців, частини шкільного подвір’я.

А в липні ц. р. мешканці Новояворівськ двічі пікетували сесію міськради і таки домоглися зняття з порядку денного питань стосовно зведення тимчасових торговельних споруд та ймовірним знищенням алеї розкішних ялинок на вулиці Степана Бандери.

За словами протестувальників, вони вже не можуть дивитися на те, як центр міста перетворився на денний суцільний базар та нічний майданчик для оргій пияків.

Того дня пікетувальники з Новояворівська показали журналістові пухкеньку папку документів, які вони зібрали для прокурора Яворівського району та СБУ. Згодом активісти з Новояворівська сповістили, що ці папери вони в правоохоронні органи таки передали.

 

Джерело: ZIK