maxresdefault85Сьогодні у Львові міліція затримала профспілкову активістку Оксану Козлову, яка роками бореться проти корупції на ринках.
Про це повідомила прес-служба «Автономного опору», передає ІА Корупція Інфо.
За її інформацією Оксану усно викликали в Галицький РВ, мовляв, для виправлення якихось помилок у експертизі. Там на неї вже чекав адвокат, викликаний міліцією напередодні. Вона відвела активістку в сторону і сказала: "Здається, зараз вам вручатимуть повідомлення про підозру".
Оксана відповіла, що її не підпише і спробувала вийти з РВ, проте міліціонери її грубо взяли під руки і затягнули в кабінет. Одразу з’явились слідчі, представники прокуратури і свідки, які на камери оголосили їй підозру. Оксані стало погано, її забрала швидка. Зараз вона знаходиться у лікарні.
Оксана Козлова відома у Львові своєю активною профспілковою діяльністю. Підозру їй вручили по справі нібито «побиття» нею директорки ринку «Торпедо», сестри депутатки ЛМР від ВО «Свобода» Ірини Шалаковської. Тоді «постраждала» обійшлась пораненим пальцем, а Оксана Козлова потрапила у лікарню тяжкими травмами і переломами.
Крім того, 26 березня у Дніпропетровську відбувся «Всеукраїнський з’їзд підприємців», який обрав Козлову уповноваженою зі зв’язків з Верховною радою.