МВС

Міліція затримала одного з найактивніших учасників сутичок під Верховною Радою.
Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в місті Києві, передає Корупція.Інфо.

"Мітингувальники намагаються прорвати кордон міліції, кидають димові шашки та інші предмети. Правоохоронці посилюють заходи безпеки, намагаються вгамувати активістів… На цей час затримано одного з активних учасників події", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, під Радою мітингувальники намагаються прорватися до Верховної Ради, яка сьогодні схвалила зміни до Конституції у частині децентралізації. Учасники акцій вступили у сутичку з правоохоронцями, які кордоном захищають входи і виходу до парламенту.

Мітингувальники почали розхитувати встановлену навколо парламенту металеву огорожу. У бік правоохоронців полетіли пляшки з водою та інші предмети, у відповідь вони застосували гумові палиці. За деякий час в епіцентрі сутичок було застосовано сльозогінний газ, також пішли в хід димові шашки, пролунали вибухи. Унаслідок поранено близько 15 осіб, з них 12 правоохоронців та троє цивільних.
Нардеп Антон Геращенко заявив, що у нацгвардійців кинули предметом, схожим на бойову гранату, у кількох правоохоронців дуже серйозні поранення.