Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Наталія Бойко в 2021 році отримає 6,5 мільйона гривень гонорарів за роботу в наглядовій раді Нафтогазу.

Про це йдеться в повідомленні одного з українських телеграм каналів:

“У 2021 році Наталя Бойко отримає 6,5 мільйона гривень гонорарів за роботу в наглядовій раді Нафтогазу

Ці цифри представлені у фінансовому плані Нафтогазу “.

Народний депутат від партії “Слуга народу” Максим Бужанський в своєму телеграм-каналі прокоментував інформацію про це і розповів подробиці про персону Наталії Бойко.

“Скромно нагадаю, що Наталя Бойко, перебування якої в Наглядовій раді держпідприємства оцінено в 6,5 мільйона гривень на рік, це саме та леді, яка за списком Європейської Солідарності заходила в парламент після того, як Ірина Луценко склала мандат.

І яка люб’язно поступилася своїм місцем Володимиру В’ятровичу, в обмін на що, відправилась радником або ким то там ще до Гончарука.

Шановні виборці, погодьтеся, трохи несподівано, що місця в наглядових радах почали роздавати вже не тільки колишнім бппшникам, але і нинішнім.

Просто дивовижна історія, а дівчина, безумовно чудова, раз обидва прем’єри від Слуги Народу не знаходять в собі сил хоча б пояснити, чому вони кинулися підлаштовувати її до “кормушки” з таким завзяттям.

До речі, якщо Шмигалю так не вистачає консультацій з порохоботами, я б рекомендував Петра Олексійовича особисто.

Все-таки він у них там найголовніший, красивий і розумний, а не ось цей ось піонерський загін “.

Також в телеграм-каналі “Резидент” нагадали, що в НАК «Нафтогаз України» ревізори Держаудитслужби нарахували недоліків і порушень в роботі на понад 225 млрд гривень.

Ми часто пишемо про горе «реформи» “соросят” в медицині, які відчули всі на собі, але відзначилися вони не тільки в знищенні української системи охорони здоров’я. Управління Нафтогазом один з економічних проектів “соросят” в Україні, який генерує постійні «реформи» ЖКГ прописані в меморандумах МВФ, як обов’язкові до виконання.

Коболєв завдав шкоди бюджету України на 75 мільярдів гривень, що більше кредиту МВФ. Поки у народу забирають останні гроші через підвищення комунальних платежів, ставленики Заходу в відкриту розкрадають мільярди через різні схеми.

Ревізори Держаудитслужби нарахували недоліків і порушень в роботі «Нафтогазу» на понад 225 млрд гривень, що призвело до прямих втрат компанії на суму понад 75 млрд грн. Тут і продаж газу за заниженими цінами, і безпідставна виплата премій членам правління «Нафтогазу», і заниження послуг за транспортування газу, і провал програми збільшення видобутку блакитного палива, і порушення в закупівлях, і приховане кредитування, і багато іншого.

Суть втрат для України проста, заниження розміру сплачених до державного бюджету дивідендів.

За офіційними оцінками аудиторів, сума втрат державного бюджету через встановлені ними фінансових порушень перевищує 75 млрд гривень.

Тільки всі ці корупційні моменти не хвилюють Артема Ситника і його кишенькове НАБУ, вони зайняті паркувальними місцями на суму 300 тисяч гривень, які оформляв адвокат Татаров, а зараз заступник Глави Офісу Президента.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вже схвалила проект підвищення тарифів на транспортування природного газу для населення. Нові ціни в платіжках з’являться з 1 січня 2021 року.