Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своєму посту був втягнутий в ряд політичних скандалів, передає Корупція.Інфо.

Популярне:
Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку


Так, з 14 квітня 2016 року Гройсман очолив уряд. А вже в листопаді за даними соціологічного центру «Софія» 71% українців негативно оценівали роботу Гройсмана на посаді прем'єра.

Станом на серпень 2017 року на порталі «Слово і діло» зареєстровано 365 обіцянок Гройсмана. З них він виконали 202, а не виконав – 89, 74 – «в процесі». Загальний рівень відповідальності політика становить 55%.

Відзначимо, що поки в країні йде війна, Гройсман спрощує себе процес отримання відпустки. Так, постановою від №14 від 16 січня 2017 року було змінено регламент уряду, згідно з яким відпустку прем'єр-міністра оформлявся розпорядженням Кабмін. Тепер Гройсман сам вирішує, коли йому йти у відпустку. Цим правом він незабаром і скористався, призначив себе відпустку в свій День народження на 20 січня.

Відзначимо, що напередодні 19 січня в Києві була напружена ситуація: що сталося зіткнення Нацгвардії з активістами організацій «ОУН», «Правий сектор» і «Білий молот». Тоді на перетині Паркової алеї та вулиці Грушевського йдуть колоною члени націоналістичних організацій почали посеред дороги поливати бензином автомобільні покришки.

Це не єдиний скандал, Який супроводжував чинний уряд. Так, в березні 2017 року сталася словесна перепалка між Гройсманом та головою НАПКА Наталією Корчак. Прем'єр звинуватила Корчак в проблемі з доступом до електронних декларації чиновників.

«Ось є дзеркало, станьте біля нього і кричите на себе! Ви недолуга і бездіяльна », – заявивши Гройсман і запропонував Корчак піти у відставку.

Також в січні 2017 року на засіданні Кабміну стався конфлікт між міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і колишнім главою «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном. Міністр розкритикував Балчуна за неефективність роботи, але на його захист став Гройсман.

«Міністр не може дозволяти собі особистих відносин щодо підлеглих. Може, це треба в апараті міністра чварами займатися, а в уряді цим займатися не потрібно, потрібно гідно себе вести », – заявив Омеляну Гройсман.

Одним з останніх скандалів серед міністрів Гройсмана стало висловлювання глави Міністерства соцполітики Андрія Реви, який заявив, що українці занадто багато їдять.

«Німці інакше їдять, у них раціон інший. Ціни в Україні та Німеччині приблизно однакові, але німці їдять менше – така культура їжі », – повідомив Рева.

Після такого неоднозначного висловлювання в мережі піднялася хвиля обурення. Однак, за запевненнями експертів, Реве не грозить втрата міністерського портфеля, адже він особистий протеже Гройсмана.

При цьому сам Гройсман відмінно влаштувався в Києві. Разом з сім'єю він проживає в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці – «Новопечерські Липки». Однак, квартири у власності міністра там немає. Елітні апартаменти оформлені на його тещу-пенсіонерку, з'ясували журналісти програми «Схеми».

При цьому сама тещі Гройсмана проживе в селі Агрономічне у Вінницькій області. За словами самого прем'єра теща сама купила елітну нерухомість в столичному житловому комплексі на Печерську за власні кошти. Уточнимо, що навіть однокімнатна квартира в будинку коштує від 130 тисяч доларів. А ціна за пентхауз може доходити до 2 млн доларів.

Уточнимо, що згідно з декларацією за 2016 року Гройсман отримав дохід 15, 765 млн грн. З яких зарплата склала всього 281 тисяч гривень.

Більшість доходу прем'єра за 2016 рік отримана в результаті відчуження належного йому авто і земельної ділянки, отриманого в результаті поділу ділянки, раніше зазначеної в електронній декларації Гройсмана за 2015 рік. Від зазначених операцій глава уряду отримав 11,130 млн грн.

Але в декларації за 2016 роки не вказано, що Гройсманмо або його дружиною купувалися об'єкти нерухомого майна, рухоме майно і нематеріальні активи, які необхідно декларувати.