Детективи НАБУ затримали під час отримання хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України Ореста Фурдичка, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вся спина в крові: Мати жорстоко знущалась над 7-річним сином

За інформацією журналістів, інцидент відбувся вчора, 30 грудня.

«Детективи НАБУ затримали Ореста Фурдичка 30 грудня в Києві в його службовому кабінеті в Інституті агроекології і природокористування НААН. Вони також провели обшуки в його робочому кабінеті і вдома. За попередніми даними, Орест Фурдичко затриманий за підозрою у вимаганні хабара», – зазначають вони.

У той же час блогер і ветеран батальйону «Донбас» Євген Шевченко уточнив, що при затриманні правоохоронці вилучили у Фурдичко отримані 300 тисяч доларів США (8,5 мільйонів гривень – ред.).

«Фурдичко вимагав півмільйона доларів США за обіцянку не перешкоджання законній діяльності приватного підприємця, пов’язаного з використанням фонду Національної академії аграрних наук України», – підкреслив він.

Крім цього, Шевченко уточнив, що тепер горе-директору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 12 років з конфіскацією майна.