НАБУ перевірить поїздку Насірова на інавгурацію Трампа – Данилюк.

Міністерство фінансів звернеться до НАЗК і НАБУ з тим, щоб вони вивчили інформацію про поїздку глави ДФС в США, передає Корупція. інфо

Міністерство фінансів звернеться до НАЗК і НАБУ з тим, щоб вони вивчили інформацію про поїздку глави Державної фіскальної служби Романа Насірову в США на інавгурацію президента Дональда Трампа.

Крім того, Мінфін виступає за винесення догани Насірову. Про це розповів сьогодні, 6 лютого, міністр Олександр Данилюк.

Він уточнив, що поїздка в США коштувала близько $ 250 тис.

"$ 250 тис. – чимала сума. Вона задекларована? Треба громадськості це відстежити. А якщо ні… Якщо це безкоштовно – закон забороняє безпосередньо приймати такі подарунки і такі послуги", – нагадав Данилюк.

"Як міністр я повинен звернутися в НАЗК і НАБУ, щоб вони проаналізували цю ситуацію", – сказав він.

Крім того, восени минулого року Міністерство фінансів представило 20 KPI, яких ДФС повинна була досягти в 2016-2017 рр.

Серед них було повне погашення заборгованості з відшкодування ПДВ до кінця минулого року, скорочення часу митного оформлення товарів, а також скорочення кількості позапланових податкових перевірок.

Данилюк повідомив, що його відомство досі не отримало звіту про досягнення цих показників ефективності, що змушує оголосити Насірову догану. Повноваження на це зараз є в Кабінеті міністрів.

Міністр повідомив, що виступає за залучення Насірова до дисциплінарної відповідальності. "Якщо після цього (у Насірова – ред.) не буде висновків, другу догану – і звільнення.

Нагадаємо, раніше глава ДФС заявляв, що є шанувальником президента США Дональда Трампа.

"Так, я є прихильником (Дональда) Трампа, був в США (на інавгурації президента США). Цікаво було подивитися на таку подію", – прокоментував голова Державної фіскальної служби Роман Насіров свою поїздку в США.