Міністр оборони США Ллойд Остін провів телефонну розмову з міністром оборони України Олексієм Резніковим, про це Остін повідомив у Tвітері.

Обговорив зі своїм колегою Олексієм Резніковим потреби українських військових. Я ще раз підтвердив нашу стійку підтримку в передачі Україні необхідних можливостей для протидії російській агресії, – написав Остін.

Глава Пентагону також повідомив українському міністру про подальшу координацію США та їх союзників і партнерів щодо спільних зусиль у питанні безпекової допомоги Україні.

Резніков певен, що головною помилкою Кремля є те, що вони почали знищувати російськомовні міста, такі як Волноваха, Харків та Маріуполь.

Окупанти переважно обстрілюють російськомовні міста України. Ракетними ударами ворог мститься російськомовним українцям, які “не зустріли окупантів з квітами”. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков під час телемарафону.

Вони по суті помстилися і мстяться далі українцям російськомовним, які не зустріли їх з квітами, як вони собі мріяли. Тому стільки ракетних уражень в міста, де переважає російськомовне населення, – сказав він.

За словами міністра, необхідно набратися терпіння, адже ворога дуже багато кількісно.

Так сказати не можна, тому що все залежить від інтенсивності ведення вогню: скільки боєкомплектів витрачатимуть наші бригади, батальйони під час ведення бойових дій, тому що у нас досить широка лінія фронту. Після звільнення Київщини, Чернігівщини, Сумщини вона стала меншою, але загроза все одно залишається. І ми це розуміємо… Тому нам все ще буде складно і важко, – зазначив він.