міністр освіти й науки ЛНР Леся Лаптєва

"Міністр освіти і науки ЛНР" та її заступник, які крали продукти харчування із гуманітарної допомоги мешканцям Донбасу, втекли із "республіки".

Про це повідомляє прес-служба керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, передає Корупція.інфо 

"На початку травня оперетковий міністр освіти й науки так званої "ЛНР" Леся Лаптєва покинула свій "почесний" пост і разом із заступником О. Тарасюком зникла в невідомому напрямку. Уже після її втечі "Гєнєральная прокуратура ЛНР" встановила, що Лаптєва займалася банальними приписками й крадіжками – збільшувала на папері кількість учнів та студентів на окупованій території, отримувала на "мертвих душ" гуманітарку з Росії, яку привласнювала", – йдеться у повідомленні.

З'ясувалося, що Лаптєва накрадену гуманітарку зберігала на території Луганського інституту внутрішніх справ, там виявили цілі таємні склади з продуктами.

"Історія дуже показова – так звані урядовці "ЛНР" швидко зрозуміли, що єдина для них перспектива – це вкрасти якомога більше і втекти якомога далі.

До речі, зараз на окупованій частині області готується значне скорочення спеціальностей у вузах через те, що більшість студентів та професорсько-викладацький склад давно виїхали на контрольовану Україною територію, щоб отримати нормальні дипломи та заробітну плату. Цього року в Луганську планують випустити 3800 бакалаврів та магістрів, яким видадуть якісь папірці замість дипломів. У минулі роки випускників щороку було близько 10 тисяч", – заявляє Москаль.