G7

Міністри закордонних справ країн-учасниць "Групи семи" промислово розвинених держав планують обговорити ситуацію в Україні серед головних тем своєї зустрічі у вівторок і середу, 14 і 15 квітня.

На зустрічі міністрів зі США, Німеччини, Франції, Великої Британії, Італії, Японії й Канади в німецькому місті Любеку, за повідомленнями, також йтиметься про перспективи відносин із Росією, ядерну програму Ірану й переговори щодо неї та про планований на червень у Німеччині саміт "Групи семи". Нагадаємо, Росію, яку вилучили з попереднього такого об'єднання "Групи восьми" через окупацію українського Криму, до зустрічі не запрошують.

Німецький міністр Франк-Вальтер Штайнмаєр, який разом із французьким Лораном Фаб'юсом брав участь у зустрічі в "нормандському форматі" в Берліні, заявив, що обидва повідомлять колегам із "Групи семи" свої оцінки ситуації в Україні.

Цими ж днями, у вівторок і середу, 14 і 15 квітня, міністр оборони Німеччини Урзула фон дер Лаєн буде обговорювати кризу в Україні під час візиту до Таллінна з колегами з Естонії, а також Латвії й Литви.

У ніч на вівторок, 14 квітня, в Берліні завершилася зустріч голів МЗС України, Росії, Німеччини і Франції на теми виконання мінських домовленостей про врегулювання в Україні.

 

Джерело: Корупція.Інфо