54107

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що українські міністри прийняли рішення повернутися в уряд за умови виконання певних принципів.

Про це він заявив у програмі "10 хвилин із Прем'єр-міністром".

На думку Яценюка, криза, яка зараз виникла в Україні, була необхідною для українського політичного класу. І українські політики повинні використати її, аби перезавантажити стосунки в українській владі.

Яценюк наголосив, що політична дискусія про необхідність зміни уряду "іде з першого дня, коли цей Уряд був призначений"."Але перестаньте нас лякати відставкою. Ми прийшли сюди працювати задля реальних змін в країні. І зараз мова іде не про персоналії, а про конкретні ціннісні речі. Про економічну програму стабілізації ситуації в країні і про політичну стабільність в українській державі", — сказав глава уряду.

Моя команда і я не будемо зупинятися на половині дорозі в проведенні реформ. Саме тому українські міністри прийняли рішення повернутися назад до Уряду для того, щоб проводити ці зміни в країні на тих принципах, які щойно виголошені,
— наголосив Яценюк.

Серед нових принципів уряду Прем’єр назвав такі: відсутність політичного тиску і політичної корупції; повна нетерпимість до корупції – як політичної, так і економічної; принцип «повної прозорості діяльності керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та народних депутатів України»; принцип відповідальності; принцип розподілу влад.