міноборони

Міністерство оборони України просить Кабінет міністрів та Верховну Раду збільшити фінансування військових.

Про це під час брифінгу сказав заступник міністра оборони Юрій Гусєв, передає Корупція.Інфо

"Хочемо ще раз звернутись до Кабінету міністрів, до Верховної Ради з проханням збільшити фінансувати військовослужбовців, Збройних Сил та Міністерства оборони. По тиловому напрямку наша потреба становить 2 млрд 379 млн грн, це включаючи харчування та речове забезпечення", – зазначив Ю.Гусєв.

Він також відзначив, що Міноборони сподівається на те, що вище керівництво держави ухвалить рішення про передачу нафтопродуктів С.Курченка та технологічну нафту для потреб Міноборони.

"Що створить нерушні запаси, в тому числі Міноборони та забезпечить паливом до кінця цього року, а можливо і в наступному",- додав він.

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони України звернулося до Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткового фінансування у розмірі 7,7 млрд грн у 2015 році.

Як зазначили у міністерстві, необхідно: 3,9 млрд грн — на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України; 1,8 млрд. грн — на речове забезпечення військовослужбовців; 1,3 млрд грн — на харчування особового складу; 432,5 млн грн — на виплату грошової допомоги сім’ям загиблих та пораненим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції; 181,8 млн грн — для облаштування навчальних центрів, полігонів, польових таборів і блокпостів; 120,0 млн грн — на виплату грошової компенсації за піднайом жилих приміщень військовослужбовцями.