Українська тенісистка Еліна Світоліна може тимчасового припинити брати участь в матчах і тренуваннях. Про це спортсменка написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, останні півтора місяці мучать сильні болі в коліні. А після кількох тривалих матчів ситуація погіршилась. Дослідження лікарів тільки підтвердили побоювання.

Світоліна зазначила, що лікарі рекомендують їй тимчасово призупинити участь у матчах і "взяти паузу". Це необхідно, щоб вилікувати коліно якомога швидше.

Перша ракетка України запевнила своїх фанатів, що зробить все можливе, щоб повернутися на корт найближчим часом.

"Всім привіт! 👋 Хотіла б поділитися з вами інформацією про стан мого здоров'я. Минулі 5 тижнів я провела з постійним болем в коліні. На жаль, ситуація значно погіршилася після тривалих матчів, і МРТ підтвердила найгірші побоювання. Моя команда робила все можливе, щоб я менше відчувала біль і могла виходити на корт під час американської серії турнірів. Але зараз лікарі рекомендують мені зробити паузу і вилікувати цю травму. Я буду робити все від мене залежне, щоб прискорити процес відновлення і повернутися на корт в повній боєготовності. Хочу подякувати всім за любов і підтримку. 💞Ваша Еліна".