У Києві проходить акція до третіх роковин вбивства журналіста «Української правди» Павла Шеремета «Хто вбив Павла? Три роки без відповіді».

Акція проходить на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького —  саме там 20 липня 2016 року підірвали автомобіль, у якому їхав Павло Шеремет.

Участь в акції взяли тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, народні депутати та колеги Павла Шеремета.

Акція розпочалася о 8.00.

Учасники акції зазначають, що розслідування його вбивства рухається дуже повільно, пише Українська правда.

Головна редакторка видання Севгіль Мусаєва висловила очікування, що новий парламент звільнить міністра внутрішніх справ, голову Нацполіції та генпрокурора, «оскільки неприпустимо, коли такі злочини не розкривають за три роки», повідомляє Hromadske.

У посольстві США в Україні закликали українську владу «проявити прихильність до свободи преси і притягнути до відповідальності винних у смерті Павла Шеремета».

«Незалежні ЗМІ відіграють важливу роль в українській демократії», — підкреслили у посольстві.

До слова, президент України Володимир Зеленський присвятив вбитому журналісту свою публікацію в Фейсбуці.

Президент оголосив про зустріч 23 липня з міністром МВС і Генпрокурором, щоб обговорити справу Шеремета.

"Розкриття вбивства Павла Шеремета попередній Президент та правоохоронні органи називали «справою честі». Минуло 3 роки. Питань залишається більше, ніж відповідей.

23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування. Запрошую на зустріч журналістів.

Українська спільнота вже давно має отримати відповідь на питання «Хто вбив Павла?»", – йдеться в повідомленні Зеленського.