Мешканка Дніпра Олександра Кучеренко, яка отримала звання "Міс Україна 2016", яка не змогла згадати ім'я українського прем'єр-міністра, розповіла в студії Каті Осадчої про свої сокровенні фантазії.

Анонс нового сезону популярної телепередачі "Світське життя" вийшов на офіційному сайті каналу "1 + 1".

Як повідомлялося раніше, Олександра Кучеренко, переможниця конкурсу краси "Міс Україна 2016", а також студентка КНУ Шевченка і майбутній журналіст обурила мережу неоднозначними відповідями на питання своїх колег, які спробували з'ясувати, чому дівчина не змогла назвати ім'я прем'єр-міністра України.

Сьогодні в мережі вийшов анонс нового сезону популярного шоу Каті Осадчої «Світське життя», в новій серії головним гостем студії стане Олександра Кучеренко. Згідно з інформацією, дівчина відвідає програму з охороною, яка забезпечить безпеку як самої "Міс Україна", так і корони, вартість якої оцінюють у чверть мільйона доларів.

"Іноді я мрію про те, щоб сфотографуватися в будинку з короною і в піжамі. Але це неможливо, тому що вона дуже дорога", – зізналася "Міс Україна" телеведучій.

У цій же серії шоу Катя Осадча має намір дізнатися про життя дівчини після перемоги в конкурсі краси, про те, чи готова "Міс Україна" відправиться на всесвітній етап в США, і що відомо її гості про країну, в якій вона буде боротися за звання "Міс Світу".