Журналісти російського видання «Дни.ру» вирушили на кладовище, до місця поховання родини Анастасії Заворотнюк в селі Анкудінове, щоб переконається в тому, що актриса ще жива.

На такий крок вони зважилися через чутки про смерть зірки серіалу «Моя прекрасна няня», які активно поширюють в Мережі.

Так, журналісти розпитали місцевого батюшку, який розповів, що до лікарні Анастасія часто відвідувала покійних тут брата, невістку і батька.

ЗМІ також вдалося дізнатися, що за останній час багато росіян почали проявляти нездоровий інтерес до могил родичів Анастасії. Тому відвідати це місце можна лише родичам, або в їх супроводі.

«Знайти могили виявилося непросто. Гранітний пам’ятник – у батька актриси. Простий дерев’яний хрест – у брата. Поховання доглянуте: судячи по квітах, його недавно відвідували. Місця на обгородженій ділянці для ще однієї могили немає. Будемо молитися, щоб сім’ї Анастасії Заворотнюк воно ще довго не треба було», – написали журналісти.

Крім цього, в виданні розповіли про цінову політику на кладовищі.

«Офіційні стартові ціни встановлені урядом Москви і доходять до 652 тисяч (рублів) для поховання під труну, в залежності від розміру і престижності ділянки. Урну з прахом можна поховати за все за 26 тисяч рублів», – йдеться в повідомленні” Дни. Ру “.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що Анастасія Заворотнюк, нібито померла. Тоді родичі попросили не спекулювати на цій темі і не поширювати плітки.

Також, повідомлялося, що актрису виписали з лікарні і перевезли в іншу медустанову. Але до сих пір немає ніяких офіційних даних.